| Bianncax a întrebat:

Buna, imi poate spune cineva cum e la dermatolog? Adica cam ce intrebari iti pune, ce iti face?
Am cosuri si as vrea sa ma duc acolo.

3 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Intrii in cabinet, va salutati si iti zice sa incui usa.
Iti zice sa iei loc pe scaun si te intreaba cu ce problema ai venit.
Tu ii explici, iti mai pune niste intrebari.
Daca e nevoie se uita pe tot corpul tau sa vada daca ai bube si prin alte locuri sau chestii de genul asta.
Daca e doar ceva simplu si stie exact de unde vine problema nu o sa fie nevoie sa te dezbraci. Adica la mine s-a uitat pentru ca aveam o infectie si am mai avut bube si in alte locuri ale pielii.
Pentru cosuri 100% nu o sa te dezbraci dar eu ti-am explicat asa in general.
La sfarsit iti da un tratament daca e nevoie si gata.

| Demetrov a răspuns:

Cum sa intrebi asa ceva... Eu am fost si m-a intrebat despre problema mea, nu mi-a pus intrebari care sa ma puna in dificultate. Refuz sa cred ca esti atat de inapta, in fine.

| ancad_8455 a răspuns:

Le examineaz, te intreaba ce mananci de obicei si iti recomanda solutii fie preparate gata fie iti da ingredient sa prepare la farmacie.