| lilbb a întrebat:

Imi poate spune si mei cineva despre examenele Cambridge? La ce te ajuta ele?

Răspuns Câştigător
| Heyyy a răspuns:

Daca vrei sa dai Cambridge este foarte bine! Pai daca il iei poti sa faci facultatea in alta tara(presupun ca trebuie sa ai si bursa) sau in Romania, nu mai dai la BAC examenul la engleza(ziua aceea o ai libera) iar atunci cand o sa te angajezi o sa fie un plus in dosarul tau. Succes!

| lilbb explică (pentru Heyyy):

Thanks a lot!

| Heyyy a răspuns (pentru lilbb):

Nu ai pentru ce >big grin

4 răspunsuri:
| lilbb explică:

Mie*

| adalooppage a răspuns:

Daca iei examenul Cambridge poti lua o diploma (cu nivelul tau de cunsotine la limba engleza) si pe care o poti folosi la admiterea in facultatile din strainatate. Sper ca te-am ajutat happy