| இAncAஇ a întrebat:

Îmi puteți spune cum să postez ceva într-un grup pe facebook? (poze, întrebări.statusuri)
Mulțumesc!:*

3 răspunsuri:
| Nikoleee a răspuns:

Pai postezi ca si cum ai posta in biografia ta. Intri in grup si de acolo iti apare la fel ca pe profilul tau happy

| இAncAஇ explică (pentru Nikoleee):

Păi nu îmi apare..Se poate ca cel care a creat grupul să fi interzis să posteze membrii grupului înafară de el? Până acum se putea posta în grup...

| Nikoleee a răspuns (pentru இAncAஇ):

Da, exista astfel de setari. Daca pana acum ai putut iar acum nu mai poti inseamna ca cel care a creat grupul a schimbat ceva happy