| ellena99 a întrebat:

Imi puteti da exemplu de activitati pe care le pot face singura in casa relaxante, creative si totodata interesante? Dau funda pentru cele mai captivante si multe.

4 răspunsuri:
| Karlitta a răspuns:

Ăăăă...deseneaza....fă sport.Fii creativa.

| RisenAngel a răspuns:

Sa stai pe TPU laughing

| Mαяуßăăღ a răspuns:

Uite ce fac eu cand ploua afara laughing
- Ma uit la un film ( daca vrei si exempla de filme anunta-ma smug )
- Ascult muzica ( Intinsa in pat cu ochii pe tavan dar fiecare cu preferintele lui la muzica laughing )
- Ma mai joc in par ( incerc sa-mi fac tot felul de impletituri bla bla. )
-Desenez ( In creion de regula )
- Ma mai joc cu sorumea puppy dog eyes
- Mai stau pe facebook, mess chiar si metin laughing
- Ma mai joc cu cutu` puppy dog eyes
- Ma mai fac la unghii laughing
- Imi mai fac ordine-n lucruri.
Sau imi mai chem vreo prietena pe la mine sa vorbim despre nimicuri laughing
Sper ca te-am ajutat :*

| DeeaDeea001pinck a răspuns:

Paiii...uite aici cateva exemple
-deseneaza-fii creativa/(deseneaza un obiect din casa ce vrei tu,)
-fa-ti tot felul de freze ciudate
-scrie poezii amuzante/inventeazale chiar tu,
-fa-ti tot felul de freze ciudate de impletituri
-fi creativa in vestimentatie
-stai pe mess, facebook, twitter..etc.
-cheamati o prietena la tine mai vorbiti va mai plimbati pe afara...iar daca afara ploua stati in casa
-stai pe TPU si raspunde la intrebari
-fa-ti conturi pe diferite jocuri
-citeste o carte
-ascult muzica
-dormi
-fa-ti ordine in dulap/lucruri/in camera ta/sau fa curat in toata casa asta daca vrei
-fa-ti unghiile(cu atat mai ciudate cu atat mai interesante/diferite modele de unghii)
-daca ai sora sau frate joaca-te cu el
-plimba cainele sau pisica daca ai,
-etc...sau fii creativa in lumea modei
-ceazati propriul look de invidiat
sti tu ce faci
sper ca ti-am fost de ajutor :*