| Andra_5221 a întrebat:

Care sunt cele mai relaxante activitati pentru voi?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt foarte relaxat cand scriu poezii si cand ascult melodii de dragoste.

| Victoria a răspuns:

Cand vreau sa ma relaxez ma apuc sa citesc, sa ascult muzica sau sa ma uit la telenovele pe internet(in special la Acorralada=Destine furate :X)

| daii a răspuns:

Muzicalove struck, plimbarile, de ex eu cand vreau sa ma relaxez vreau sa vorbesc cu anumite persoane...

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cititul, mersul la munte şi ascultarea unei muzici lente (ca de exemplu Norah Jones, Leonard Cohen).

| JeSa a răspuns:

Pictura, cititul, innotul si muzica buna (clasica). Pa, pa!

| ViVi a răspuns:

Muzica :X:X big grin cea mai mare relaxare big grin uit de toate

| Orannginna a răspuns:

Pentru mine este cititul. Iar daca sunt prea incordata si ingandurata, cutreier strazile cu mp3'ul la urechi. happy

| Bia:X a răspuns:

Cititul si muzica ma relaxeaza happy

| LinNaA a răspuns:

Muzica dansul si cititulhappycea mai buna metoda de relaxare dupa o zi nereusita

| Carouri a răspuns:

Cantatul la chitara happy

| LiLlYAnNe a răspuns:

Pentru mine cel mai relaxant este sa fac niste exercitii.Mai mult ca sa ma intind.Este foarte relaxant.De asta cred ca si sunt asa de inaltahee hee.

| doru58 a răspuns:

,, Gimnastica aerobica,,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pictatul si cititul... e cel mai usor mod de a ma relaxa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să pictez şi să ascult muzică, pasiunile mele.

| gabitsa a răspuns:

Sa fiu langa persoana iubita. Sa dansez, sa cant, sa citesc, iesitul in aer liber si pozele :X favoritele mele :X. bye