| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste ID-uri de vedete? Multumesc mult!
PSbig grinau fundita!

Răspuns Câştigător
| username_8290 a răspuns:

Nu e adevarat. am id`ul silviei ( care canta cu dj rynno ) si am vb cu ea de multe concerte; am mailul Andei Adam.

Dar astea nu se dau doar asa de dragul de a le avea in listawinking.

Daca esti fan da.

3 răspunsuri:
| Anda_5509 a răspuns:

Vedetele nu isi fac publice Id`urile, sau adresele, numerele de tel si asa mai departe. Decat familia si prietenii.

| together4ever a răspuns:

Crezi ca vedetele stau pe mess si vorbesc cu milioanele de fani pe care le au?

| sevoraandra a răspuns:

Justin_real_bieber72 Justin Bieber