| pirla a întrebat:

Imi puteti da va rog o aplicatie cu care sa aflu unde este o masina daca scriu numarul de inmatriculare? Va rog mult chiar am nevoie. Dau funda+vot :* Multumesc

6 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Nu exista, la fel cum nu exista nici aplicate sa vezi prin haine, sau alte prostii....adica poate ca exista,dar oamenii normali nu au acces la asa ceva,poate doar cei de la securitate(politie, fbi, sri, cia, etc)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te crezi in filmele de la Hollywood? Stii tu ca nu tot ce vezi la TV exista si in realitate

| pirla explică (pentru suntserios):

Daca nu ai cu ce sa ma ajuti macar nu mai raspunde.Am auzit ca exista o asemenea aplicatie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cu ce ai fi vrut sa te ajut la penibilitatea asta de intrebare?

| pirla explică (pentru suntserios):

Macar nu face glume de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cred ca ai nevoie, nu mai era nevoie de un "chiar"!
Asta mai lipsea! Sa stie lumea in ce oras esti, cu cine esti, ce mananci, unde iti faci nevoile, cine mi-l mananca etc.