| CPR a întrebat:

imi puteti explica cum sta treaba cu incheierea medilor la meterile de specialitate?
Sunt foarte confuz deoarece unele persoane spun ca aceste medi se incheie numai la sfarsitul anului, mai stiu ca trebuie sa am media 6.00 dar nu stiu daca pe sem sa pe an? PLS HELP

Răspuns Câştigător
| private09love a răspuns:

Buna!

Da, asa este medile la materile de specialitate se incheie la sfarsitul anului scolar. Nu trebuie sa ai nota 4 si trebuie sa ai minim cinci note.

Pa, pa!

1 răspuns:
| CPR explică:

Mersi happy