| MariusJs a întrebat:

Bună. Îmi puteți explica va rog de ce ma simt singur? Ma simt foarte trist. Pur și simplu simt ca nu mai pot.Simt ca nimeni nu ma iubește. Oare de ce?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă te concentrezi asupra ta (Eu mă simt...) și refuzi să vezi restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru că chiar ești singur! Tristețea vine din singurătate sau din faptul că nu știi tu cum să trăiești singurătatea. Singurătatea nu e pentru oricine să știi! Poate chiar nu te iubește nimeni, așa și? Te poți iubi tu! Nu pot să ți zic de ce nu te iubește nimeni! Dar dacă vei face bani te va iubi sigur o femeie ....cumva!

| GrenadeAgent a răspuns:

Esti prea depresiv. Bea o bere

| anonim_4396 a răspuns (pentru GrenadeAgent):

Bere Ciucaș?

| CataPrat a răspuns:

Salut. Simți asta pentru ca tu nu îți iubești sinele. Atunci când o sa fii fericit cu tine însuți, nici nu o sa mai ai nevoie de alte persoane. Iubirea vine sub multe forme. Ești singur, ca vrei asta, ieși, întâlnește oameni, si o sa vezi ca nu ești singur.

| MariaDaniela81 a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu cineva despre asta? Poate cu parintii tai sau cu un prieten apropiat? Iti trimit o îmbrățișare!?