| frei a întrebat:

Ma simt atat de singur si trist...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

...de la lumea asta perversa si nu mai stii ce fata e sincera, te simti dezamagit. Lasa ca in viata poti sa te mandresti si de alte chestii nu numai de cineva care iti e alaturi (in fiecare an posibilitatile de a avea prietena scad) si pana la urma toata lumea va ajunge sa fie rea. O cariera sau meseria pe care o vei face te poti mandri si asa stii ca realizezi ceva in viata. Eu o sa ma multumesc cu postul de munca ca sofer profesionist mai mult nu imi trebuie si nu depind de o femeie ca sa traiesc simplu ca buna ziua.

| nyko06 a răspuns (pentru mgtow):

Si eu pot sa zic la fel ca pe zi ce trece e tot mai greu sa mai gasesti un baiat serios, si sunt tot mai putini.

| krmen a răspuns:

Incearca tu sa gandesti pozitiv si sa te bucuri de lucrurile marunte gen faptul ca esti sanatos, ca vezi, ca mergi si altele gandeste-te ca altii nu au acest noroc. Singur nu esti niciodata, singur esti doar fizic. Incearca sa zambesti mai mult in fiecare zi si bucurate de viata! happy

| Dina a răspuns:

Si eu ma simt foarte singura si trista, si cel mai important este ca nu dureaza de citeva zile, ci deja saptamini.Ma gindesc:poate din cauza ca trec prin perioada de adolescenta? Poate la tine e la fel?