| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna;-) imi puteti spune ceva telefoane buna care sa nu se strice asa de repede. in afara de touchscreen. si sa fie ceva mai feminin multumesc. funda pentru cele mai multe modele

4 răspunsuri:
| Veverixxu a răspuns:

Daca nu vrei sa se strice repede ia`ti un Nokia x3-00 pe sine. Eu am unul de 4 ani si merge perfect. Nu l`am reparat niciodata e super bun. Nokia E71, Blackberry au preturi cam exagerate pentru functiile lor. E bun x3-00 pentru ca accepta majoritatea formatelor si iti poti lua jocuri si filme de pe interenet free.Pa

| Zaid a răspuns:

Nokia E71, Blackberry, Nokia C3

| MurderousBeauty a răspuns:

Blackberry - nu.i complet touchscreen
Nokia c3 sau altele
sau HTC de asta care se deschide in sus pe orizontal... ^.~ big grin hope it was helpful...

| mpeacelove a răspuns:

Eu am Nokia c3 bej si este foarte bun... chiar imi pare bine ca l-am cumparat