| Dianehh a întrebat:

Buna happy Imi puteti spune cum e cu piercingul in limba? Daca se umfla tare.cam cat tine durerea... daca nu prea poti sa mananci si sa vorbesti si chestii din asteahee hee Si ceai ce au fara stiirea parintilor. V-au prins parinti? Se observa mult? Eu am in buric si acum vreau si in limba big grin Dar sper sa nu afle parintiihee hee Multumeschappy

2 răspunsuri:
| BossMan a răspuns:

Eu am in geana, m-au lasat parintii(am 14 ani)si are fratemeu in limba, si nu se umfla tare, si poti manca, dar mai greut, vreo 2 zile, si dupa aia trece, se si dezumfla limba dupa 2-3 zile, si daca nu vorbesti prea mult, si daca nu mananci la masa cu parintii, nu o sa observe, garantez.

| BossMan a răspuns:

Scz in spranceana