| Bixelle a întrebat:

imi puteti spune cum sa fac poza de la profil de pe hi5 mare si numai cand mouse pe ea sa arate mai multe iar la albume la fel... sa arate mai multe poze una dupa alta numai punand mouse fara clic... spuneti-mi si me pllz... mersi :*:*:*

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Intra pe www.welcome.haipa.ro/hi5/;))o sa afli mai multe. pup

3 răspunsuri:
| Bixelle explică:

Poi am bagat acele coduri pe hi5 dar nu imi merge... nu stiu dc... am incercat de toate si am facut totul exact asa cum trebuia dar undeva trebuie sa fie o greseala...

| Myu a răspuns:

Nu stiu sigur dar auzisem ceva de niste coduri speciale.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui codul...si p undeva pe la mijlocul codului trebuie s pui linkul de la poza care vrei sa o faci mare