| radudavid63 a întrebat:

Imi spuneti de ce piese am nevoie pentru. a face scufundari cu butelie(aia din spate cu aer)? Tre sa dau un examen sau ceva? Si de ce piese am nevoie in afara de butelia cu aer?

3 răspunsuri:
| HasisS a răspuns:

Costum de scafandru, ochelari,''lopeti'' de alea pentru picioare si un ocean curat unde sa te scufunzi.
Stiu sigur ca nu o sa-ti indeplinesti visul si ca mi-am pierdut timpu' de pomana, dar iti spun o chestie:
1.Nu iti mai dori tot ce vezi la televizor, la desenele tale animate.
2.Nu tot ce zboara se mananca.

| HasisS a răspuns:

Costum de scafandru, ochelari,''lopeti'' de alea pentru picioare si un ocean curat unde sa te scufunzi.
Stiu sigur ca nu o sa-ti indeplinesti visul si ca mi-am pierdut timpu' de pomana, dar iti spun o chestie:
1.Nu iti mai dori tot ce vezi la televizor, la desenele tale animate.
2.Nu tot ce zboara se mananca.

Si nu, nu trebuie sa dai un examen atata timp cat nu te duci la un centru specializat( care nici nu exista la noi in tara)

| radudavid63 explică (pentru HasisS):

Ba da exista la Vama Veche