| DeeDee28 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum fac la hi5 sa nu apara comentariile la pozele mele, doar dupa ce le accept eu? Pls help ca azi cineva mi-a lasat comm-uri urate...bine ca am apucat sa le sterg la timp straight face

3 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Dai unde scrie sus in dreapta CONT. sau Account (depinde in ce limba il ai setat ), apoi dai confidentialitate. Unde scrie setari de profil, dai clic pe a treia propozitie si schimbi cu "Primesc comentarii legate de profil doar de la prietenii mei ". La fel faci si pentru pozele de album, un pic mai jos unde scrie "Setari foto " si gata! Bafta!

| LaMisto a răspuns:

mergi la Cont->Confidentialitate-> setari profil/setari fothiroNu accept in mod automat niciun comentariu despre fotografii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea asta nu am raspuns