| love_2286 a întrebat:

Ce sa mananc la scoala? invat de dimineata si as vrea sa mi spuneti ce as putea manca ce nu ma ingrasa pentru ca vreau sa slabesc. de obicei mananc covrigei cu sare la punguta dar m am cam plictisit de ei si as vrea sa i schimb cu altcevathinking deci big grinast parerile voastre

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Îți face de cu seara senvișuri și le pui într-o pungă, în frigider lângă congelator, și dimineața le ei la școală.

| simina a răspuns:

Incerca un senviș cu o foiae mare de salata si piept de pui la gratar e delicios.

| Grey96 a răspuns:

Buna! Nu e recomandat sa mananci covrigei la o dieta. Ai putea sa iti iei niste fructe.Sunt foarte bune mai ales ca nu au foarte multe calorii.

| iulia745 a răspuns:

Covrigeii cu sare te ingrasa, scumpo, nu te slabesc :d
mai bine sendvisurile de acasawinking