| licutza_1435 a întrebat:

imi ziceti plz, daca pot juca sims online? si unde? mersi mult. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Leylla a răspuns:

Eu am sims, de exemplu. nu cred ca il poti juca online...pacat///si eu mai de mult am cautat, dar nu am gasit nimic...dar poti sa il descarci fara limita de timp de pe internet.eu asa am facut(funda?)

| LATELY a răspuns:

Nu cred ca gasesti sims online pentru. ca si eu am cautat si nu a gasit nimic! Il poti descarca dar fara sa platesti.E foarte frumos joku pentru. ca si eu il am in PC! Daca gasesti online bafta multa:*