| plmdorel11 a întrebat:

Imi ziceti si mie ceva seriale tari? Sa fie comedii si sa fie ceva cu adolescenti cu liceu sau pur si simplu spuneti-mi serialul vostru preferat dar sa fie comedii. big grin

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Gossip girl e cel mai tare serial cu adolescenti dupa parerea mea.
Apoi mai imi place Rebel in California.

| Demise a răspuns:

Gossip Girl; x

| going7under a răspuns:

Niste seriale tari americane ar fi tonguereson Breack, Grey`s Anatomy, Doctor House, Friends[razi foarte mult la acest serial], Skins, Californication...nu toate sunt comedii.