| Alexandra_4191 a întrebat:

imi ziceti si mie ceva texte ce as putea scrie pe un tricou ca atunci cand se uita lumea la el sa rada? multumesc. dau si fundita happy

2 răspunsuri:
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Ceva de genul "Uita-te si razitongue" si sa fie si un emoticon care scoate limba.

| Rukimika1290 a răspuns:

Alcool? ce-i ala? nu este in vodkabulariu meu, stai sa-l caut in whiskypedia…

te iuebesc, ciocolatatonguebig grin

Vreau sa arda scoala!

Dumnezeu iubeste prostii.Nu-i alta explicatie inmultirii rapide ca si a soarecilor>>)
habig grinbig grin as face si eu ceva de genul astatonguebig grin