| Biaa a întrebat:

M-am gandit sa-mi personalizez un tricou/maieu cu texte haioase.Sunt satula sa port tricouri care urmatoarea zi le vezi la toata lumea oh go on. Aveti cateva idei cu ce as putea scrie pe el?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Poti sa te inspiti dupa acest site :D http://www.tu.ro/

3 răspunsuri:
| a răspuns:

Pai, poti scrie ceva in engleza, sau un text care iti place tie.

| Diana498 a răspuns:

Eu mi-m scris asta: "Nu stiu, nu vreau, nu pot, nu-mi pasa! " imi dai fundita?

| judokana a răspuns:

Poti scrie pe el te iubesc te ador ca pe-un pui de curca chior