| Katoky a întrebat:

Imi ziceti o tinuta asa de luna asta?dau funda

Răspuns Câştigător
| SarahParker a răspuns:

Se poarta botinele cu un pic toc ( ca sa trocane), blugii multati (cu taieturi sau fara), bluzele peste fund si gecile de toamna-primavara si poti sa le inchizi sau deschizi, ce zici? iti suna bine?, daca vrei adauga si o esarfa, acum e sezonul in care se dau copiii deja cu rolele, poti sa te plimbi pe role cu prietenele tale, asa ca ai grija sa fi cocheta...

| Katoky explică (pentru SarahParker):

Mersi de sfatul tau a fost cel mai bun

| SarahParker a răspuns (pentru Katoky):

Multumesc

5 răspunsuri:
| rebecca_4136 a răspuns:

Jeansi mai largi niste botine mai scunde dar fara toc.toppuri si o cravata mai deschisa la gat si la culoare si pe deasupra o helanca lunga si niste accesori(bratari multe lanturi inele cercei si parul anul acesta este cocul)u poti sa-ti faci cum vrei u funda>?

| rebecca_4136 a răspuns:

Pai jeansi un top mai decoltat o helanca niste accesori multe se poarta botinele mai scunde dar fara toc si o cravata mai descheiata la gat cu multe lanturi pe langa ea.ai grija jeansi sa fie mai liberi sa nu fie stransi pe tine ai incredere in mine! funda
?