| Shawty a întrebat:

In 8 zile am banchetul si mi s-a rupt o unghie (erau lungi) ce sa fac sa imi cresca mai repede... macar jumatate cat sunt celalalte.Help! Fundix/Vot.

Răspuns Câştigător
| Deea4u_2595 a răspuns:

Eu zic mai bine sa iti mai tai ptin si din celellalte, pana in ziua banchetului cea rupta va mai creste si diferenta nu va mai fii asa mare. Succes

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Consuma lapte dimineata asa cresc putin mai repede dar nici foarte rapid o sa le ai crescute ci in timp.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*
Poi singura metoda ar fi sa iti pui o unghie falsa, in 8 zile nu prea are cum sa iti creasca cat celelalte daca sunt lungi:*
bafta.te pup:*

| mari_1869 a răspuns:

Apa ajuta foarte mult, spala mainile foarte des.Sa nu ti se mai rupa si altele, inmoaie unghiile in ulei de masline pentru 2 minute(de 2 ori pe saptamana).
Spala unghiile cu sare de lamaie o data pe zi. (FETELE SUNT INVIDIOASE PE MINE)