| anonim_4396 a întrebat:

In aceasta toamna am trecut in clasa a 9-a la liceul unde am fost admisa, mai exact la I.L.Caragiale Bucuresti profil mate-info bilingv engleza, dar in semestrul 2 as vrea sa ma mut pe aceeasi filiera la Sfantul Sava. Cum procedez? Ce trebuie sa fac ca sa ma primeasca (in afara de faptul ca trebuie sa am media 10)? Cand trebuie depuse cererile?

1 răspuns:
| babylove a răspuns:

Hey de ce vrei sa te multi din caragilae crezi ca daca vrei sa te duci la sava va fi mai bine, trebuie ta oricum parerea mea este ca caragiale este foarte bun are profi exigenti dar relax, credeva am cativa colegi care au intrat in sava si nu e tocmai bine...nu sunt multumiti, daca vrei sa te multi trebuie sa ai medie f mare peste 9.80 ca sa intri la sava va fi greu pacat ca iei aceasta decizie bye