| BeHappy_7009 a întrebat:

Cum este la mate-info bilingv engleza?
Si ca sa intru, ce examen trebuie' sa dau?
(As vrea la Sava... mate-info bilingv engleza)
Voi la ce profile sunteti? Daca e cineva din Sava care citeste intrebarea l-as ruga sa-mi spuna si mie cam cum e liceul, cum sunt profesorii...

1 răspuns:
| カルメン a răspuns:

Eu sunt la mate-info.la bilingv engleza trebuie sa d-ai examenul bilingv care se da la sfarsitul clasei a 8a.este un pic greut deoarece se fac foarte multe ore de engleza, in plus se face si istoria si geografia angliei...este un pic mai mult de invatat decat la mate-info simplu.