| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

in ce liceu invata Raphael Tudor?

6 răspunsuri:
| Pleeex a răspuns:

Buna! Raphael Tudor s`a mutat in Dinu Lipatti deci acolo invatahappyFunda?laughing

| DiannaSj a răspuns:

Invăta la Spiru Haret in clasa a 12-a D, iar dupa aia s-a transferat la Dinu Lipatti

| CrazyMofos a răspuns:

Raphael Tudor invata la Liceul Spiru Heret Clasa a 12 a D. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| CrazyMofos a răspuns:

Raphael Tudor este clasa a 12 a D si invata la Liceul Spiru Heret. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| dulkica a răspuns:

Spiru Haret in clasa 12 D

| lauraXd a răspuns:

Rapha a fost la Spiru Haret, a 12-a D si acum s-a transferat la Dinu Lipatti