| anonim_4396 a întrebat:

Va dau informatii si voi imi spuneti daca ma place. Dau funda pentru cel mai sincer raspuns.
E coleg de clasa cu mine si e mai timid si retras. Nu prea vb cu fetele, mai mult cu mine. si de obicei rade la glumele altora, dar se pare ca atunci cand e cu mine incearca sa faca glume. sta in fata mea si se intoarce la banca mea. prietenul lui cel mai bun bate apropouri, iar el in loc sa-i spuna sa taca rade, ca si mine. eu il plac pe baiatul asta si l-am intrebat daca vrea sa intre cu mine la banchet si mi-a spus ca nu stie.si ca nu e un refuz, doar ca mai e mult pana la banchet. o data ma jucam pe tel lui si si-a pus mana peste a mea ca sa ma ajute. e distrat cand vb cu mine. cand i-am trimis mesaj, m-a sunat imediat ca sa-mi raspunda. mi se pare ca uneori imi zambeste si ca rade la glumele mele. sau prietena mea imi punea niste intrebari la istorie si el raspundea desi el era cu spatele...adica era atent la conversatie? Va rog sa-mi spuneti daca ma place sau nu.

Răspuns Câştigător
| USAGirl a răspuns:

Dupa toate semnele te place. cal mai bine ar fi sa-l intreb daca vrea sa megeti odata la McDonald's sau ceva in genul asta. Daca accepta e clar ca te place. Sa ne spui cum a mers. Funda?happy

3 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Eu zic ca da, adica depinde nu il cunosc...s-ar putea sa te considere ca o amica.Eu zic sa il chemi odata undeva, in oras, etc si sa bati apropouri, iar daca te refuza nu-i nimic... spune-i ca nu iti dadeai seama ca bati apropouri.

| AtateaConditii a răspuns:

Probabil,sau te place ca amica, poate esti simpatica pentru el sau mai mult de atat dc nu il intrebi?:d

| Jorah a răspuns:

Intreaba-l este cea mai buna solutiewinking