| Grosariu_Adina_1997 a întrebat:

In curand e ziua mea de nastere, implinesc 16 ani si nustiu ce sa fac, mai ales ca sunt singura acasa (exceptand bunica si fratele meu mai mic). Vreau sa-mi iau o rochita si sa fac ceva de mancare ce sa facem? ce tort? sa comand pizza? sau sa fac niste aperictive.Bine asta e doar acasa, seara o sa ne distram in club.IDEI multe idei... FUNDA

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Pita si prajiturile ar trebui sa vie la ordinea zilei, stai calma nu te complica cu aperitive si alte prosti. ar fi mai bine ca pe final sa ai un tort mare. si sa ai bere si vin si daca e ceva tarie.

| andri22 a răspuns:

Stii orice zi e ca oricare a fost si a trecut ai grija de bani sa nu arunci prea mult cu ei ca se fac foarte greu eu te-as sfatui ca comanzi o pizza daca vrei cum ai spus si tu si un tort ai putea face ca e de mii de ori si sute mai bun facut decat cumparat si multi inainte si sa te distrezi maxim sa simti ca e ziua ta!