| VariantaVerde a întrebat:

Sallz all:*Am si eu o nedumerime daca m-ati putea ajuta...in curand este ziua unui foarte bun prieten si nu stiu ce cadou sa-i fac, face 16 ani si este baiat.Eu m-am gandit ca sa-i cumpar ceva personalizat cu un mesaj de prietenie, voi ce idei aveti ziceti-mi si mie va rog. Funda si vot pentru cele mai multe si cele mai bune idei.big grin Va multumesc pentru ajutor!:*

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Si ideea cu personalizarea este buna. mai poti incerca un breloc ceas fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480 sau daca este genul rock poate ceva http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926 Inspiratie la cumparaturi!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
În primul rând trebuie să îi dăruiește cadoul din suflet. Mai mult contează gestul decât valoarea neaînsemnată a ce îi cumperi tu.
Ceva personalizat ar fi ideal. Îi cumperi o pernă sau un ursuleț cu ce poză vrei tu și crezi că i-ar plăcea și îi cumperi o felicitare bine alesă în care să scrii cu toată sinceritatea un mesaj de prietenie compus de tine. Sunt multe felicitări în comerț, trebuie să știi doar să alegi.
Un alt cadou frumos ar fi și un parfum, tot cu o felicitare. Sunt parfumuri ieftine care au un miros plăcut și persistă chiar 2 zile. Eu folosesc parfumuri de la D&P care sunt foarte bune și mirosul persistă. Au un miros plăcut, pentru toate felurile de gusturi.
Gândește-te bine la ce îi place.

Numai bine!
Succes în alegerea cadoului!