| emrys369 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? vreau sa fie mediu la pret si sa aiba android.

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Daca vrei un telefon mediu la pret cu android atunci cred ca acest Samsung ar fi alegerea perfecta pentru tine: http://bit.ly/109Lc1x

Este destul de performanta pentru banii astia:

-procesor de 800 mhz
-gps
-camera de 3mp
-versiune stabiala de android
-ecran normal cu o deosebita fidelitate

Cel mai bine ar fi sa arunci si o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja... sa vezi ce cred si ei despre cum se comporta telefonul.

| UnBaiat439 a răspuns:

Samsung SII mini. Nu e scump, max 600 lei.

| Miruna26 a răspuns:

Galaxy S2 e foarte bun. Nu stiu pretul. Galaxy Xcover mai e bun.