| smile a întrebat:

In curand va fi ziua celui mai bun prieten al meu(Eu fata, el baiat). Aveti idee ce cadou i-as putea lua? Eu m-am gandit la un ceas, desteptator in forma de disc de frana. El este foarte pasionat de masinihappy. Voi ce credeti? Alte ideei aveti? Multumesc!

2 răspunsuri:
| smile explică:

Am uitat sa precizez ca el mi-a dat ca exemplu ceasul desteptator.

| byllvl a răspuns:

Sincer eu ca baiat as fi foarte incantat de un ceas de mana cat de cat dragut sau niste adidasi black & white daca ma intelegi. Si eu sunt pasionat de masini dar nu cred ca mi-ar placea sa am un astfel de ceas pe noptiera mea care sa ma trezeasca zilnic...