| smile a întrebat:

In curand va fi ziua celui mai bun prieten al meu(Eu fata, el baiat). Aveti idee ce cadou i-as putea lua? Eu m-am gandit la un ceas, desteptator in forma de disc de frana. El este foarte pasionat de masini. Voi ce credeti? Alte ideei aveti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| angel_7075 a răspuns:

F. buna ideea ta... nici eu nu m`as fi gandit la ea. Poate poti sa-i iei un tricou, un ceas de mana, alte idei nu mai am : dar sincer ideea ta este f. originala si imi place mult si cred ca u stii cel mai bine ce sa-i iei deoarece este pr. tau cel mai bun si in fond orice i`ai darui. cred ca el va aprecia deoarece va fi dat din toata inima :X
FUNDA? :X

1 răspuns:
| BiancaByb a răspuns:

Pai.Conteaza foarte mult si ce-l pasioneaza.Cumpara-i mai bine un tricou cu trupa preferata sau fa-i o invitatie la un film.sau o pizza! Un volan pentru pe.c. sau.stiu eu. ceva legat de masinilaughing.cum ar fithinking:o masina de colectie[.]! Sper ca ma intelegi! Funda?big grin