| dina01 a întrebat:

Buna!happy in curind este ziua prietenului meu si din pacate va fi plecat peste hotare..problema e ca nu stiu ce cadou sa ii fac..ma gindeam sa fac un video ceva in care sa vorbesc, dar nu stiu ce sa spun...daca ma puteti ajuta va rog. poate ati mai vazut felicitari de genul sau poate ati facut chiar voi asa ceva..am nevoie sa ma pot conduce dupa un exemplu..insa pe linga video ma gindeam sa mai fac ceva dar nu stiu ce... poate ma puteti ajuta va rog..multumesc:*

5 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Este destul de greu, din moment ce este peste hotare. Sa-i spui ca-ti este dor de el faci de fiecare data. Sa-i spui la ce te-ai gandit sa faceti impreuna nu-i bine, pentru ca nu este posibil si il intristezi. Sa vrei sa faci ceva cu el, dar sa nu poti... Ai putea in clip sa aduni multe amintiri si sa le derulezi, sa fie un moment frumos. Apoi sa-i spui cum te-ai simtit cand l-ai cunoscut si chestii de genu, sa-i dai de inteles ca este important pentru tine. Personal, sunt mai rautacioasa, as spune ca am intalnit multi baieti frumosi, dar nu-i ajung la picioare, dar sa razi putin de el cand faci asta. Un lucru material? Sa-i arati un lucru, ce sti ca-i place mult, si sa-i spui ca-i dai la intoarcere. "Daca nu te intorci pentru mine, macar sa te intorci pentru el"( am spus ca sunt mai rautacioasa).
Sper ca o sa-l faca fericit!

| Ellyshoor a răspuns:

Ii poti face un video spunandu-i cat de mult iti lipseste si la cate aventuri frumoase te-ai gandit sa petreceti impreuna cand vine..Si ai mai putea spune si cateva urari de sanatate, noroc etc..Si ii mai poti darui prin pachet un ursulet de plus ( sunt cele mai pretioase cadouri pentru ca sunt din inima ), si o felicitare foarte dragutaa! :X
Sper ca te-am ajutat! :*

| Thia a răspuns:

Hei Dina happy ti-as recomanda..sincer, sa nu ii faci nici un video sau o felicitare ca si "cadou", pentru ca crede-ma..nu se va bucura de el cu nimic. Asa ca. daca ai bani si iti permiti, ii poti cumpara un ceas sau ceva de genu' asta

| dina01 explică (pentru Thia):

Nu e problema de bani..de astia faci rost usor, doar ca este plecat peste hotare si deci nu ii pot da cadoul acum.dar nici sa treaca ziua lui fara sa ii fac vreo surpriza ceva nu pothappy

| kalashnik a răspuns:

Ceva text poți alege și de aici http://felicitarialese.com/