| Iordache_Alexandra_2000 a întrebat:

In legătură cu bilingvul la engleza. cam ce se da, ce ar trebui sa-mi învăț/repet si stie cineva data pe care se da? Daca stiti mai multe informații va rog sa mi le spuneti.

3 răspunsuri:
| eduardocarabinierul a răspuns:

La bilingv se pune accent pe limbi straine, se face istorie si geografie in engleza(funda pls)

| Iordache_Alexandra_2000 explică (pentru eduardocarabinierul):

Ma refeream la bilingv examen, stiam si eu asta.

| eduardocarabinierul a răspuns (pentru Iordache_Alexandra_2000):

Scuze am citit gresit, gasesti aici model: http://cnunirea.ro/examene/testare-bilingve/

nu iti fa griji cand l-am dat eu a fost usor