| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. As putea spune ca intampin o mica problema, nu stiu ce sa repet pentru maine, cand voi sustine Bilingvul la engleza.
As ramane recunoscator daca imi puteti sugera ce sa invat, poate un link. Multumesc pentru timpul acordat.
.

4 răspunsuri:
| lety93 a răspuns:

De obicei se dau situatii din viata, despre familie, scoala, hobby-uri, prieteni

| anonim_4396 explică (pentru lety93):

Tu chiar crezi ca raspunsul tau isi are rolul aici... Stiam ca ma va intreba despre asta, alte subiecte nu are. doar nu o sa imi spuna despre gaming.

| alinaaa26 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai poate ca o sa ti spuna.la scris e gramatica dar la oral iti poate pica un text despre orice.eu am prins unul despre o femeie dependenta de cumparaturi