| Fasole12344 a întrebat:

Salut, se poate anula un transfer scolar in timpul semestrului, este doar a doua zi de scoala este posibil? Sau trebuie sa astept pana la finalul semestrului

1 răspuns:
| hibridboy a răspuns:

Trebuie sa astepti pana la sfarsitul primului semestru si daca ai notele necesare pentru acel profil la care vrei sa te duci ai daca mai sunt locuri libere te poti transfere
Acum in clasa a 9-a se pot face transferari usor ca toti vor sa se transfere astfel vei gasi si locuri libere dar in clasele a 11-a a-12-a etc nu mai poti ca toti au ajuns unde au vrut si nimeni nu se mai transfera
Sper ca te-am ajutat