| Manfred a întrebat:

In martie anul trecut mi-am cumparat Napoleon Total War din magazin, si atunci mergea sa joc batalia de la,, Friendland"(de la Napoleon`s battles). Acum zice ca pentru a o juca trebuie sa download-ez content-ul? e gratis? ca eu nu pricep ce sa fac

Răspuns Câştigător
| sereje a răspuns:

Salut. Sigur ai jocul original? E prin Steam totul, chiar daca ai hardcopy (adica cumparat din magazin), nu download-at legat. Mie imi merge totul perfect. Vezi exact ce mesaj iti da, iar daca dai click ar trebui sa te duca pe Steam. Stiu ca singurele DLC sunt Iberian Peninsula campaign si inca cateva cu unitati. Daca imi dai cateva detalii, pot sa iti raspund mai concret.