| alinmahomed a întrebat:

acum cateva zile am cumparat un joc (Napoleon Total War) de la un Game Shop, l-am instalat si imi cere sa il joc prin Steam binenteles facandumi cont, dar as vrea sa stiu daca se plateste ceva pentru cat timp il joc sau e gratis?

2 răspunsuri:
| Costica3331 a răspuns:

Poti sa-l joci pe veci. Si eu am cateva jocuri cumparate pe steam. Nu-i nici o problema, stai linistit. Trebuie sa te loghezi numai cu contul tau la orice Pc si apar jocurile in cont.

| Costica3331 a răspuns:

Si e gratis