| Loredana96 a întrebat:

Buna,in momentul de fata ma simt cel mai singur om de pe pamint! Nu mai am incredere in nimeni.Am avut trei prietene foarte bune cu care ma simteam minunat si aveam incredere in ele si o prietena in Italia care vine vara.Totul era bine pina sa vina ea din Italia.Acum toate trei s-au suparat ca eu ii acord mai multa atentie ei.Dar nu e asa eu doar incerc sa profit de 3 luni cu ea.Astazii au inceput toate trei sa strige la mine si sa aiba doar nemultumiri la adresa mea.M-au pus la zid, ma simteam oribil si ma simteam singura.Nustiu daca ne vom impaca, dar ca inainte sigur nu va fi si eu chiar tineam la ele.Nu m-am asteptat din partea lor la asa ceva.Nimeni nu e alaturi de mine.Am si iubit dar pe el se pare ca il doare in cot de mine.Nu-mi scrie citeodata si cu zilele.Eu sint retrasa si tacuta si cred ca cu asta am mai mult de pierdut.Dar sint si eu om si am nevoie de comunicare.Am incercat sa le explic ca imi sint cele mai bune prietene dar ca pe alaturi.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Îți desfaci o bere și lași timpul sa treacă. Cine se supără pe tine din orice căcat nesemnificativ, e clar că oricum nu merita să-ți fie prieten.

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal uneori sa stii ca e bine sa fi tacuta sti vorba aia tace si face happy. lassale ele tia demonstart insfarsit cat de bune sunt cu tine ele asta asteptau cu nerbadare au profitat ca tu a un suflet bun happy
am patit-o si eu sincer nu esti singura happy la un moment dat iti vei gasi si tu prieteni adevarati si incerca sa nu mai fi tacuta sa fi si tu dura pentru ca ele te stiu moale fi si tu rea cel imi bun sfat pe care til pot da e sa le ignori cher daca undeva te doare invatale de minte cher daca te saluta ignorale pentru ca odata ce teau facut asta si tu le ierti din nou o sa-ti faca inca odata crede-ma am patit-o si eu happy...
o sa-ti gasesti prieteni mai buni... dar 5 % mai poti avea incredere in prieteni ca prieteni iti sunt cand esti cu ei dar la spate auzi numai vorbe rele dai incolo si ceva mai bine singura decat sa fi vorbita de rau demonstreazaale ca sunt niste idioate si gata sad nu merita trata asa... singer imi pare rau rau de tot pentru ca si eu is patita de nenumarate ori si de asta zic happy de asta mam cam invatat minte sa nu mai am inrcedere! happy

happy

| Axys a răspuns:

Sa le fie rusine!
si eu am fost pusa la zid de nenumarate ori si nau tinut cont ca lem fost o pritena adevaratasad
eu nu ma mai incred in pritenii ci doar in Parinti si in Dumnezeu happy... si sa stii de la mine fa bine si la cel mai rau dusman ca Dumnezeu te va rasplati happy...