| TurdaVasi a întrebat:

In ultima vreme prevad viitorul. Fara ca sa imi apara imagini in minte sau asa ceva, dar cuvintele pe care oameni urmeaza sa le spuna tot timpul imi vin in minte.
Ce naiba se intampla?

3 răspunsuri:
| Unicucebeea a răspuns:

Si eu patesc asta. Cred ca se numeste premonitie laughingPe mine ma sperie uneori laughing

| Adelina004 a răspuns:

Waw si mie mi se intampla la feeel.Dar parerea mea e ca asta este doar un deja-vu.hee hee

| SuzanaStan a răspuns:

Daca gandesti pozitiv. atragi pozitivul, iar daca gandesti negativ. atragi negativul. Simplu! happy