| nikos7s6s6s66ss a întrebat:

Bună.În urmă cu câteva zile am primit un mesaj de la un băiat pe messenger că bună că ce faci, câți ani ai, vă dați voi seama și s-a băgat într-o relație cu mine.Acum am vb sâmbătă să ne vedem și eu nu suport mirosul de țigară și mi se face rău când îl simt.Acum asta fumează și mi-a zis că mai dregabă nu ne mai vedem decât să nu fumeze cât timp suntem împreună și nu îmi convine deloc, chiar nu poate să renunțe măcar când ne vedem? Plus că mă enervează că se comporta că și cum mi-ar fi superior și când îi zic ceva pe bune face mișto și se supără din motive stupide.Voi ce ziceți, mai are rost să me mai vedem? Că eu aș vrea să îi dau block și gata, chiar dacă susține că mă iubește și nu știu ce, chiar ma enervează și mi-e silă să îi mai răspund la mesaje.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i adevarul si blocheaza-l daca nu intelege.
Astia care te agata pe internet sunt patetici, incapabili sa agate o fata in viata reala, se dau cocosi si mint de rup online ca sa agate fete.

2 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cel mai bine este sa ii dai block.
Pentru ca dacă vorbești cu sila și cu siguranță ce susține el cum ca te iubește este mai mult spus la vrăjeală, ca să te topească.
Cred ca fiecare avem standardele noastre și nu trebuie sa le coboram pentru nimeni, când o sa găsești persoana potrivita o sa simți asta.
Și dacă vorbești încontinuuare faptul ca doar el te iubește și ca nu simți așa și cu siguranță nici aceste sentimente nu o sa apară pe parcurs pentru ca pur și simplu nu te atrage, doar îți pierzi timpul.

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu are rost sa va mai vedeti. nu mai sta intr-o relatie toxica care nu va tine dai papucii si cauta pe cineva care sa nu fumeze si sa te aprecieze la valoarea ta