| Silvara a întrebat:

In urma cu cateva zile mi-am stricat LG Cookie'ul si vreau un iPhone 3.
Dar tata nu este de acord, deoarece LG'ul nu il am nici macar de un an. Oricum, m-am uitat pe net si sunt foarte scumpe iPhone'urile fara abonament si i-am propus sa cumparam de pe Okazii.ro si a zis ca nu cumparam, deoarece nu sunt telefoane noi si tot felul' de chestii. Deci, cum pot sa ii conving sa imi cumpere?

Răspuns Câştigător
| PasareaNeagra a răspuns:

Un iphone costa in jur la 250 de dolari asa ca mai bine sati cumperi unu sunt mai trainice durabile sunt foarte bune si la moda :-) adui argumente si tu si zii ca iti doresti foarte mult, si ce nu face tata pentru fetita lui :-P