| Cristinik_2661 a întrebat:

Buna!In urma cu o luna fostul meu prieten a inceput sa ma caute.Ma suna in fiecare zi,imi spunea sa ne vedem,se arata oarecum gelos pe baietii care ma bagau in seama, insa dintr-o data nu mai vorbeste cu mine.Nu ma mai suna,nu imi mai trimite nici un mesaj,iar daca il caut nu imi raspunde.Ce sa inteleg din lucrul acesta?M-am gandit ca poate si-a gasit pe altcineva,insa sa pare ca nu e asa.

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

E greu sa intelegi ceva din asta. Doar el te poate lamuri. Vorbeste cu el, vezi ce se intampla... Dar daca nu te mai cauta, poate ar fi bine sa il uiti fiindca pare nehotarat si asta te poate face sa suferi. happy

| hunterpainting a răspuns:

Poti sa intelegi ca s-a saturat sa stea dupa tine