| xXAnnexX a întrebat:

Buna happy
In urma cu un an,am fost impreuna cu un coleg de clasa,dupa 3 luni ne-am despartit .Eu am suferit.ma rog...timpul a trecut.a venit vacanta de vara ,cand am inceput din nou sa vorbim si ne intelegeam din ce in ce mai bine .Cand am inceput scoala la fel,am devenit foarte buni prieteni.La scoala incepuse sa ma ia in brate,ma pupa[pe obraz],ne ziceam tot,mereu cand eram trista ma facea sa rad si ma asculta.In vacanta de iarna,ma suna,am vb prin mesaje.Si in aceea vacanta a inceput sa me cheme afara.doar noi doi .eu il refuzam ba ca am treaba sau altceva . Mi-a zis ca ma iubeste.dar dupa a zis ca de fapt ca prietena desi toata lumea zice ca ne placeam si trebuie sa fim impreuna. De 1 martie,eu am primit diferit fata de celelalte fete.mai imi ia apararea.Eu inca tin la el...Dar in acelasi timp el se da si la alte fete de fata cu mine si asta chiar doare uneori .straight face Dar nu ca vreau sa fiu rea.nu sunt mari frumuseti.dar daca el tine la mine posibil sa vrea sa ma faca geloasa .straight face
In orice caz .nu stiu ce sa zic.Ma place sau nu ?
Scuze daca am gresit ceva dar am scris repede.
Dau funda si voturi :*

Răspuns Câştigător
| Bulineee a răspuns:

Asa-s baietii...Te face el geloasa, de aceea se da la alte fete in prezenta ta, pentru ca l-ai refuzat sa va intalniti afara.Probabil ca l-a afectat acest lucru. Te place,cu singuranta.Dar el vrea sa iti demostreze ca, daca nu esti tu poate fi altcineva, dar el pe tine te place.

1 răspuns:
| Nikolinka a răspuns:

Sall, imi pare foarte bine ca am gasit pe cineva asemanatoare mie, am trecut exact prin ceea ce treci tu acum.Eu zic ca te place, l-a afectat ca ai refuzat sa ieshi cu el si de aceea a dorit sa te faca geloasa.Dar depinde da il placi si tu sau nu...