| Mârr a întrebat:

Un baiat insista la mine sa fim impreuna (insista de vreo luna) si eu il tot refuzam si a inceput sa umble cu alta... si eu chiar il placeam, dar imi era frica de o relatie. Si nu am mai vorbit cu el de cand a inceput sa umble cu aia, au peste o luna, si ieri i-am trimis un mesaj de Craciun si am inceput sa vorbim mai mult. Imi e asa dor de el... Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai daca a insistat o luna din asta poti deduce ca tine foarte mult la tine..eu te-as sfatui sa ii spui ce gandesti, adica "Ca il placi dar iti este frica de o relatie"... daca e un baiat bun el te va intelege si va fi cu tine pana te vei obisnui cu relatia. daca nu-i convine el are de pierdut. Sper ca te-am ajutat si iti urez un "CRACIUN FERICIT".

| Mârr explică (pentru đɾεαmεɾ):

Mersii. Dar el are prietena. Azi ei fac o luna straight face

| đɾεαmεɾ a răspuns (pentru Mârr):

Am inteles din prima lucrul asta.dar ii poti spune si daca inca te place "cine stie poate o va lasa pe ea si va fi cu tine"..si chiar daca nu s-ar intampla asta a-ti ramane buni prieteni. ORICUM SCUZE DACA NU TE-AM PUTUT AJUTA!

| HappineSsb a răspuns:

Daca chiar iti place de el, eu te-as sfatuii sa incerci sa fiti impreuna si o relatie nu e ff grea, totul decurge de la sine tongue