| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
In weekend vor veni niste colegi la mine, pentru o noapte de distractie si filme de groaza. Ideea este ca vrem sa vedem un film foarte foarte inspaimantator, ceva care sa ne faca sa plangem de frica si sa ne uitam cu ochii intredeschisi. Stiti vreun film care ar avea efectele astea?
Nu stiu daca ajuta la ceva, insa vom fi trei fete si doi baieti, toti de 15-16 ani.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| thedistroyer a răspuns:

Ai putea cauta the grudge is mai multe parti dar e de groaza!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The Grudge
The Messenger

| ascovit a răspuns:

thinking

Camera 1408
Danica
Orfana
Misterul gemenilor
The train

thinking Cam aste sunt cele pe care le consider ca se potrivesc cuc e ai scr tu mai sus/hee hee

Sper sa va placa

Răspuns utilizator avertizat
| lola a răspuns:

Nu stiu daca o sa va faca sa plangeti dar pe mine m-a ingrozit putin.
Mirrors.
.

| PeAfara a răspuns:

A nightmare in Elm Street!
Trailer :
http://www.youtube.com/watch?v=2SulpWn6Glk

| MyChemicalRomance a răspuns:

Pai...Tamara, Trenul, The Grudge, The Ring( ultimele 2 is super inspaimantatoare) :*

| DeEa_8231 a răspuns:

The Grudge 1 sau The Grudge 2.E...groaznic.Era sa mor de frica.Bietul baiat...(din film) tonguefundita?big grin

| emo_4562 a răspuns:

Bla bla nu ma intereseaza ce ai spus!