| neUtilizator a întrebat:

Inafara de a merge la frizer, ce pot face impotriva firelor de par deteriorate? daca mi le tai eu singura cu forfecuta e ok? atunci cand am mai incercat asta mi-au aparut imediat firele despicate. poate mi se pare sau din alta cauza?

mentionez ca nu folosesc placa de par sau uscator. mersi anticipat

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește și măști puternic hidratante săptămânal, tăierea vârfurilor o faci mai des, la 6-8 săptămâni.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Pune pe maicata sa ti le taie fara probleme.