| edith_8738 a întrebat:

Ce pot face impotirva firelor despicate? Nu folosesc placa de par, ondulator si totusi am firele despicate.Folosesc niste produse de la gerovital, dar nu pot spune ca am scapat de problema despicatului.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| xgeanina a răspuns:

Pai tunde-ti varfurile si mie mi se despica si il tund.

| Zoya333 a răspuns:

Ulei de masline pe varfuri, doar pe varfuri big grin

| teo45pis a răspuns:

Vreau sa te intreb ceva:ai stat mult la soare? Daca da, din cauza asta sau despicat firele de par. Daca nu mai stai in soare nu o sa ti se mai despice firele de par.Trebuie sa te tunzi daca vrei sa scapi de despicaturile de par. Dupa ce te-ai tuns nu mai sta cu capul gol sau sa nu mai stai mult la soare.Acesta e raspunsul meu. Daca nu iti place chiar imi pare rau!