| Amely14 a întrebat:

Inainte cu cateva zile de a pleca la mare vreau sa imi pun unghii false(nu cu gel).Ce imi recomandati, cum le pun, cat rezista, in apa vor cadea?, etc.....Nu la salon!
Ps:Scuzati greselile

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Cum procedezi să ți le pui acasă? Le lipești cu superglue sau altceva?
Sfatul meu e să renunți la unghii false dacă nu mergi la salon sau poți să îți pui semipermanente.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine iti pui semi...

| ywar a răspuns:

Intrebare ajutatoare:
pleci cu iubi sau pleci singura? Daca pleci cu iubi, trebuie sa-ti pui unghii ascutite, ca atunci cand joci sah intens cu el sa i le bagi in carne de bucurie ca te-a facut la sah.

| DevilRock a răspuns:

Și la ce te vor ajuta?

| Amely14 explică:

Am postat din greseala de 2 ori intrebarea aceasta