| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* inca o intrebarebig grin acum mi-am luat si eu cartea"noua si scurta viata a lui bree tanner" de Stephenie Meyer si vroiam sa va intreb cam ce carti mai sunt scrise de aceasta autoare in afara de twilight big grinsi daca acesta este primul vomul din aceasta carte pe ca am cumparat-o sau daca mai sunt niste volume inainte sau ma rog intelegeti voistraight face. Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| ButterflyEffect a răspuns:

"Noua si scurta viata a lui Bree Tanner"- este un singur volum. Nu vad cum ar putea fi o continuare din moment ce ea moare la sfarsitul cartii.Cat despre alte carti scrise de Stephanie Meyer mai sunt inca douatonguerom Nights from Hell (section, 2007); The Host (2008)("Gazda" carte ce este aparuta si la noi)

4 răspunsuri:
| RoseNightmare a răspuns:

Stephenie Meyer-Gazda

Pai dupa cum stii "noua si scurta viata a lui bree tanner" este o poveste din Eclipsa.
nu au existat altele inainte.
si nici nu cred ca vor existahappy

| Innashow a răspuns:

Nu sunt sigura, dar am inteles ca noua si scurta viata a lui bree tanner e o singura carte.
Eu am mai citit gazda, scrisa tot de Stephenie Meyer

| buybooks a răspuns:

Ai aici lista cartilor scrise de Stephanie Meyer: http://www.buybooks.ro/meyerstephenie.cgi
In afara de saga Amurg (Amurg, Luna Noua, Eclipsa, Zori de Zi) a mai scris "Gazda" si "Noua si scurta viata...".