| pinkbutterfly_4904 a întrebat:

Intrebare pentru fete big grin :cand v-ati epilat prima data(cu aparatul electric) v-au crescut fire de par pe sub piele? Daca da, ce ati facut ca sa le scoateti? FUNDOI!

6 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Mie mi se intampla frecvent, asa iau ceva ascutit si le scot de sub piele, este foarte usor.bafta!

| deea89 a răspuns:

Nu mai tin minte cand m`am facut pentru prima oara cu aparatul.De prima data nu mi-au crescut fire de par sub piele si nici acum nu creste mereu doar kteodata.eu ori le las sa creasca daca nu se vede urat ori dau cu unghia pana iese de sub piele, daca asa nu merge incerc cu pensat si gata big grin

| deutSa a răspuns:

Da mi-au aparut si le-am luat cu penseta sau cu lama!

| Dee0tzaA a răspuns:

Da mi-au crescut, eu le-am ridicat cu un ac si dupa aia le-am luat cu epilatorul.

| soraluisatan a răspuns:

Nu e nimic de facut,dupa o vreme dispar singure, dar poti preveni asta. dupa ce te epilezi cu aparatul electri date cu o crema de corp pe picioare, macar la 2 zile si nu o sa iti mai apara

| zippit a răspuns:

Da mi-au crescu pe sub piele dar le scoti cu o penseta happy